Договір публічної оферти

Товариство з обмеженою відповідальністю ІТА ( надалі - ТОВ «ІТА»), дозволяє вам (надалі – Користувач) користуватися сайтом в мережі інтернет на умовах даного Договору.

  1. Предмет договору:

   1.1 Договір про користуванням сайтом ( надалі – Договір) регулює умови використання Користувачами сайту в інтернеті https://ita.ua ( надалі – Сайт).

   1.2. Данна версія Договору буде доступна за сайтом https://ita.ua

   1.3. Договір може бути змінений без попереднього повідомлення Користувача.

   1.4. Оновлений договір вступає в силу з моменту розміщення його на сайт ( якщо інше не передбачено в оновленому договорі).

   1.5. Користувач самостійно повинен ознайомитись з оновленням Договору.

   1.6. Договір вступає в силу з моменту згоди Користувача.

   1.7. Якщо Користувач не дає згоду на даним Договором, то він не може користуватися даним Сайтом.  2. Умови використання сайту:

   2.1. ТОВ «ІТА» надає можливість Користувачу за допомогою Сайту користуватися широким спектром онлайн-послуг . Усі матеріали, що розміщені на Сайті на момент угоди, та ті які будуть розміщенні в майбутньому являються предметом Договору.

   2.2. Для того щоб зареєструватися на даному Сайті, Користувач повинен зазначити правдиву та повну інформацію про себе, відповідно до питань, які наведені у реєстраційній формі.

   2.3. Користувач самостійно вказує свої дані ( електронна адреса, ім’я та прізвище).

    2.4. Користувач та ТОВ «ІТА» не розголошує пароль Користувача.

   2.5. ТОВ «ІТА» має право:

    2.5.1. Використовувати електронні адреса Користувачів для розсилання повідомлень.

    2.5.2. Видаляти повідомлення та коментарі Користувача, якщо вони суперечать Договору та нормам законодавства України.

    2.5.3. Заблокувати обліковий запис Користувача у разі порушень Договору та не використання відповідного облікового запису.

    2.5.4. В будь-який час закрити будь-який сервіс як з попередженням та і без попереднього попередження Користувача. В такому разі ТОВ «ІТА» не несе відповідальності за припинення доступу до своїх сервісів Сайту.

   2.6. Користувач має право:

    2.6.1. Використовувати вказану електронну адресу, ім’я, прізвище та пароль по завершенню реєстрації Користувача;

    2.6.2. Створювати текстові повідомлення, коментарів, а також обмінюватись думками стосовно інформаційної тематики, що розміщена на Сайті;

    2.6.3. Користувач надає ТОВ «ІТА» дозвіл на обробку наданої ним інформації.  3. Правила коментування та написання відгуків на сайті:

   3.1. При написанні відгуків та коментарів Користувач повинен притримуватись встановлених правил та обмежень;

   3.2. Не знаючи правил, в тому числі й обмеження на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільнює Користувачів ( та відвідувачів) сайту від їх виконання;

   3.3. На сайті забороняється:

    3.3.1. Використання коментарів не за призначенням ( пр., для об’яви купи-продай т.д);

    3.3.2. Розміщення нецензурних висловлювань;

    3.3.3. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень та об’яв;

    3.3.4. Пропаганда комп’ютерного та аудіо/відео-піратства у будь-якій формі, публікації з посиланням на файли та/або сайти;

    3.3.5. Створення облікових записів, в яких ім’я Користувача імітують службові імена ( Адміністратор, Модератор, т.д.) або подібні імена уже зареєстрованих Користувачів;

   3.4. На сайті забороняється розміщувати повідомлення , що не стосуються тематики ресурсу.  4. Згода на конфіденційність.

   4.1. Використання та розголошення інформації, яка може розглядатися як конфіденційна , здійснюватися на основі Угоди на конфіденційність;

   4.2. Приймаючи умови Угоди або відвідуючи сторінку Сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність;

   4.3. Збір, зберігання, використання, обробка і розголошування інформації, отриманої ТОВ «ІТА» при реєстрації Користувачем, у тому числі і персональні дані Користувачів, здійснюються ТОВ «ІТА» відповідно до законодавства України;  5. Обробка та зберігання персональних даних:

   5.1.ТОВ «ІТА» гарантує Конфіденційність персональних даних Користувачів та застосовуємо організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних;


  6. Умови та правила надання послуг в системі LiqPay (Инвойс)

Система LiqPay- це платіжний сервіс ПриватБанку ( Банк), призначений для з прощення проведення розрахунків між фізичними особами, юридичні та/або фізичні особи – підприємцями в мережі Інтернет з допомогою комп’ютерів та/або мобільних пристроїв. Клієнтами за цим Договором є особи, які ініціюють відправку платежів на користь одержувачів за допомогою системи LiqPay (Платники) та особи, які приймають платежі за допомогою системи LiqPay ( Одержувачі).
Банк надає Послуги на підставі цього Договору. При оплаті Послуг безготівковими грошовими коштами , Банк може надавати Послуги Платникові також на підставі розпорядження виконати операцію по списанню грошових коштів з рахунку на користь Банку в оплату Послуг ( Дистанційне розпорядження). Дистанційне розпорядження може передаватись Платником Банку через погодженні канали доступу в систему
LiqPay. Вартість послуг для Платника включає та може бути використана Банком для виконання доручення по переказу грошових коштів на користь Отримувача та оплата вартості фінансових послуг з прийому платежів за допомогою системи LiqPay .

   6.1. Реквізити для отримання фінансового відшкодування в системі LiqPay відповідають реквізитам поточного рахунку Клієнта в Банку.