Про компанію

Вітаємо Вас в інтернет-магазині компанії «ІТА»!

Ми компанія, яка працює для Вас більше 20 років!

ТОВ «ІТА» давно зарекомендувала себе, як надійний постачальник лакофарбових матеріалів по всій Україні. З кожним роком ми розширюємо асортимент продукції і на даний момент наш каталог включає в себе всі категорії ЛФМ. 

Ми здійснюємо продаж тільки якісних оздоблювальних матеріалів світових торгових марок!

Уся продукція поставляється безпосередньо від виробника, тому ми гарантуємо відмінну якість і низькі ціни.

Ми слідкуємо за сучасними тенденціями  на ринку, розвиваємося і навчаємося, збагачуємо свої знання, удосконалюємо вміння і навички, ділимося досвідом з нашими клієнтами.

ТОВ "ІТА" входить до галузевих спілок : Українська Асоціація Меблевиків, Українська дверна Асоціація.

Розширюємо корисні контакти і завжди готові поділитися ними.

Ми пропонуємо системні рішення на всіх етапах планування, підготовки, виготовлення, оздоблення виробів з будь-яких матеріалів і подальший догляд за ними. Як це працює? Все просто - Вам достатньо звернутися до нас зі своєю задачею і Ви отримаєте кваліфіковану, аргументовану та компетентну консультацію, щодо матеріалів відповідно до робіт, які плануєте виконати. Ми підбираємо матеріал, що задовольняє вимогам, розраховуємо потрібну кількість, а також тонуємо у вибраний замовником колір.

В разі необхідності, наш технолог готовий приїхати до Вас на виробництво і на місці дати змістовні поради, провести тестування матеріалу, налаштувати обладнання та підібрати найкращий варіант, що буде задовольняти Ваші виробничі потреби.

.

Ви можете придбати у нас такі будівельні матеріали:
Виробники

Про компанію

Вітаємо Вас в Інтернет-магазині компанії «ІТА»!

Ми пропонуємо системні рішення на всіх етапах планування, підготовки, виготовлення, оздоблення виробів з будь-яких матеріалів і подальший догляд за ними. 

Здійснюємо продаж тільки якісних матеріалів світових торгових марок.

ТОВ "ІТА" давно зарекомендувала себе, як надійний постачальник лакофарбових, клейових та абразивних матеріалів по всій Україні. З кожним роком ми розширюємо асортимент продукції і на даний момент наш каталог включає в себе всі категоріїї ЛФМ, клеїв, абразивів та допоміжних матеріалів для промислового та побутового використання.