Імпрегнати

Імпрегнати

Для того, аби захистити деревину від зовнішніх несприятливих умов, деформації деревини, появи плісняви та грибка, треба обробити деревину імпрегнатом.

Available Options

231.99 грн
231.99 грн
Безбарвне захисне і зміцнююче деревину просочення на водній основі. Містить біоциди.Технічна характеристика REMMERS induline оw 900..

Available Options

347.70 грн
347.70 грн
Плівкоутворюючий засіб на водній основі, що захищає від проникнення вологи в торцеві зрізи дерев'яних конструкцій.Технічна характеристика REMMERS induline оw 910..

Available Options

136.80 грн
Водний імпрегнант. Призначений для захисту м'яких і твердих порід сухої деревини від синяви, плісняви і грибків (жуків, термітів).Спосіб нанесення: обливання, занурення, кистю.Технічна характеристика TEKNOS 1410-01..

Available Options

345.00 грн
Водорозчинний, що не утворює плівки лесуючий антисептик на масляній основі для зовнішніх робіт. Захищає дерев'яні поверхні від вологи, забруднення, а в колерованному вигляді - від УФ-випромінювання сонця.Технічна характеристика TEKNOS woodex aqua classic..

Available Options

248.52 грн
Спеціальна лессирующая грунтовка на акриловій основі для деревини твердих порід. Технічна характеристика REMMERS induline gw 341..

Available Options

780.00 грн
Водорозчинний грунтувальний антисептик. Містить високоефективні фунгіциди, що захищають деревину від цвілі, гниття і синяви. Виявляє структуру деревини і сприяє більш ефективному зчепленню з захисно-покривними матеріалами.Технічна характеристика TEKNOS woodex aqua base..

Available Options

337.73 грн
Водорозчинний концентрат засобу захисту деревини на основі органічних речовин, що діють...

Available Options

390.00 грн
Масло для грунтівки. Органічно-розбавляючий грунтовий антисептик, що містить масло, для обробки зовнішніх дерев'яних поверхонь перед нанесенням фінішного покриття.Технічна характеристика TEKNOS woodex base..