Грунти

Грунти

Щоб фарба рівномірно та гладко покривала деревину, треба обробити поверхню грунтівкою. Грунтівка заповнює пори та тріщини дерев’яної поверхні, а забезпечує якісне зчеплення з оздоблювальним матеріалом.

Available Options

203.10 грн
203.10 грн
Поліакриловий, прозорий, двокомпонентний швидковисихаючий грунт з УФ захистом. Рекомендується використовувати для деревини та деревопохідних матеріалів, особливо підходить для вибіленої деревини або для виробів, де необхідна УФ-захист. Добре підходить для кухонних меблів і меблів для ванних кімнат з..

Available Options

115.80 грн
115.80 грн
Двокомпонентний поліуретановий грунт, призначений для обробки МДФ і дерева.Має гарну покривістість, швидко сохне, легко шліфується. Використовується як підкладка на підготовлене МДФ для подальшого покриття поліуретановими або нітролаками. Володіє відмінними ізоляційними властивостями, не дозволяє на..

Available Options

210.00 грн
Водорозчинний грунт. Для промислової обробки поверхні меблів та інших конструкцій з деревини. Швидке висихання, оптимізована плинність для вертикальних поверхонь.Технічна характеристика TEKNOS teknocoat aqua primer 1875..

Available Options

120.00 грн
Двокомпонентний поліуретановий високоукривний білий грунт для МДФ. Володіє відмінними вирівнюючими і тиксотропними властивостями. Швидко сохне, прекрасно піддається шліфовці. Рекомендується наносити 2 шари. Між шарами обробка абразивними матеріалами з зерном Р180, Р 240, Р 320, Р400. Якщо повторне н..

Available Options

149.10 грн
Білий поліефірний грунт для внутрішніх робіт, призначений для нанесення на меблеві деталі з МДФ та деревини. Має дуже високий ступінь покриваності, тривалої життєздатністю робочого складу, а також тиксотропністю. Підходить як для ручної, так і для машинної шліфовки. Легко вирівнює дрібні недоліки по..

Available Options

108.00 грн
Двухкомпонентний поліуретановий білий грунт...

Available Options

139.80 грн
Двокомпонентний, безбарвний грунт, характеризується хорошим сухим залишком, коротким часом сушіння, простий в застосуванні, вдале поєднання ціни і якості. Легко шліфується, підходить як для ручної, так і для машинної шліфовки...

Available Options

132.00 грн
Поліефірний білий грунт.Технічна характеристика SIVAM LPP500..

Available Options

166.80 грн
Двокомпонентний поліуретановий грунт для закритопорістой обробки, преміум класу. Володіє відмінними тиксотропні властивості, заповнює пори. Швидко сохне, прекрасно піддається шліфовці. Призначений для будь-якої породи дерева...

Available Options

107.70 грн
Двокомпонентний поліуретановий грунт. Простий в застосуванні, хороше поєднання ціни та якості. Добре підходить для машинного й ручного шліфування. Рекомендується як базове покриття для поліуретанових і NC-лаків. Має гарну покривістістю і адгезійними властивостями. Рекомендується для фарбування двере..
159.00 грн
Ізолюючий поліуретановий грунт для "закріплення" МДФ-плит.Технічна характеристика SIVAM LBP541..

Available Options

111.00 грн
Білий поліуретановий грунт для МДФ і деревини. Універсальний.Технічна характеристика SIVAM LBP650..

Available Options

238.80 грн
238.80 грн
Поліефірний прозорий грунт з низьким вмістом стиролу. Володіє відмінним порозаповненням, підвищеною твердістю і хімстійкістю до просідання. Швидко сохне, прекрасно піддається шліфовці. Рекомендований для забарвлення масиву і шпону Файн-Лайн. Володіє тиксотропною властивістю, що дозволяє наносити на ..

Available Options

106.80 грн
106.80 грн
Універсальний поліуретановий грунт з хорошою покривістістю, вертикальністю і легкістю шліфування, що робить його придатним для будь-яких видів робіт...

Available Options

114.00 грн
114.00 грн
Двухкомпонентний поліуретановий прозорий грунт...

Available Options

258.00 грн
ПУР-акриловий грунт, безбарвний, двокомпонентний, з УФ-фільтром, легко шліфується, хороше порозаповнення. Використовується як грунтовочний прошарок на поверхні, на якій неприпустима зміна кольору (відбілені, пастельні і світлі породи деревини)...

Available Options

147.00 грн
Грунтівка поліуретанова, прозора, еластична з високою властивістю заповнення, швидко сохне, відмінно шліфується.Технічна характеристика SIVAM LBA180..

Available Options

500.00 грн
500.00 грн
Водорозчинна повністю матова адгезійна грунтовка на основі алкіду. Застосовується для дерев'яних і оцинкованих поверхонь всередині приміщення, а також для зовнішніх дерев'яних поверхонь.Технічна характеристика TEKNOS futura aqua3..

Available Options

105.00 грн
105.00 грн
Багатошаровий нітро грунт...