Допоміжні матеріали

Допоміжні матеріали

Допоміжні матеріали містять різні розчинники, герметики та очищуючи засоби для дерев’яних,  мінеральних та металевих поверхонь, а також для інструментів нанесення.

Available Options

145.00 грн
145.00 грн
Очищає і відновлює акуратно і ефективно поверхні в саунах і душових.Технічна характеристика TEKNOS rensa sauna..

Available Options

219.00 грн
219.00 грн
Акрилово-каучуковий герметик преміум-класу для закриття швів між вінцями і тріщин в деревині зі швидким набором стійкості до опадів.Технічна характеристика REMMERS acryl 100..

Available Options

290.00 грн
Еластичний герметик для швів, з низьким вмістом розчинників і гідрофобізуючою дією.Технічна характеристика REMMERS induline v fugenschutz..

Available Options

540.00 грн
540.00 грн
Затверджувач для поліуретанових продуктів з виоким вмістом сухого залишку "high solid", високореактивний, має достатню світло стійкість, містить розчинник, поліізоціанат...

Available Options

250.00 грн
Водорозчинний захисний засіб, який утворює стійку до бруду і вологи поверхню. Склад не містить шкідливих компонетнтов і не має запаху. Наноситься легко і швидко. Завдяки тиксотропній консистенції, при нанесенні не утворюються розводи і бризки. Оброблені поверхні легко підтримувати чистими і гігієні..

Available Options

125.00 грн
125.00 грн
Ефективний універсальний миючий засіб для очищення всіх поверхонь будівель і для попередньої підготовки до фарбування всередині і зовні.Технічна характеристика TEKNOS rensa super..

Available Options

52.00 грн
52.00 грн
Розчинник 646 є безбарвна, прозора рідина, яка може мати злегка жовтуватий відтінок. В розчиннику не повинно спостерігатися каламуті, розшаровування і зважених часток, розчинник має однорідний склад...

Available Options

71.00 грн
71.00 грн
Бутилацетат - найпоширеніший розчинник, для отримання і застосування лакофарбових матеріалів. Він розчиняє масла, жири, ефіри целюлози, вінілові полімери, хлоркаучук, карбіольние смоли і т.д. Разом з незначною кількістю бутилового спирту, добавка бутилацетата, здатна запобігти споживання лакових плі..

Available Options

325.00 грн
Ефективний розчинник для фарб, що містять ксилол, таких, як антикорозійна фарба FERREXТехнічна характеристика TEKNOS teknosolv 1639..

Available Options

270.00 грн
Розчинник для розбавлення групи Futura з метою застосування розпилювача.Технічна характеристика TEKNOS teknosolv 9500..

Available Options

286.00 грн
Універсальний розчинник зі слабким запахом для фарб і лаків, що розбавляються уайт-спіритом і скипидаром. Призначений також для миття робочих інструментів і для знежирення поверхонь перед фарбуванням.Технічна характеристика TEKNOS teknosolv 1621..